175 cm - XS
Bikinitrusse med gulddetalje
DKK 199
Farve: Råhvid
Fri fragt til Danmark inden for 1-3 hverdage*
Læs mere om returpolitik og gebyrer
Tæt
Lille
Normal pasform
Stor
Denne bikiniunderdel har et trekantsdesign og høje benudskæringer. Den har et slå-om design med et meshlag og en muslingeskalsdetalje. Bikiniunderdelen har et for. Denne bikiniunderdel findes i offwhite.
Artikelnummer: 1857-000018-0342
Matchende del

Bandeau-bikinitop med gulddetalje
DKK 199Vælg størrelse
Størrelsesguide

Bikinitrusse med gulddetalje
DKK 199Denne model er 175 cm høj og bærer en størrelse S (EU 34-36, UK 8-10, US 4-6)
Brystmål (cm)
Taljemål (cm)
Hoftemål (cm)
80
60
86
*Dette er kun vejledende. Målene kan variere afhængigt af modellen.
Andre, der købte dette, købte også
Bløde firkantede solbriller DKK 38.70DKK 129
Jeans med svaj og høj talje DKK 199.50DKK 399
Ærmeløs minikjole i jersey DKK 199
Strikket sweater med foldet ærme DKK 279
Top med flæseærmer DKK 359
Bikinitrusse med høj benudskæring DKK 15.80DKK 79
Gennemsigtig nederdel med pailletter DKK 99.50DKK 199
Plisseret maxitubekjole DKK 399
Andre så også
Bikinitrusse med bindestropper DKK 19.80DKK 99
Bikinitrusse med spændedetalje DKK 179
Bikinitrusse i brasiliansk stil DKK 35.70DKK 119
Bikinitrusse med høj skæring og detaljer DKK 95.40DKK 159
Hæklede bikinitrusser DKK 31.80DKK 159
Bikinitrusse med sømdetalje DKK 79
Bikiniunderdel med v-snit DKK 38.70DKK 129
Brodere detaljeret bikinitrusse DKK 129
Anglaise Tie Side Panty DKK 23.80DKK 119
Bikinitrusse med gulddetalje
DKK 199




























